Polska rzeczywistość!

Serial Ślepnąć od świateł cieszy się dużą popularnością w Polsce i za granicą. Jest to zasługa Jakuba Żulczyka, który przed wydaniem serialu napisał książkę, gdzie możemy znaleźć odbicie w kinematografii. Oczywiście świetny dobór aktorów zrobił swoje. Możemy tam zobaczyć takie gwiazdy kina jak: Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Janusz Chabior i wielu innych. Mimo, że ten krótkometrażowy twór był debiutem, to osiągnął naprawdę szeroką popularność. Jest to serial, który zasługuje zdecydowanie na wyróżnienie. Szczególnie, że głównym bohaterem jest aktor grający swoją rolę po raz pierwszy. Wcześniej nie miał styczności z kinem, a jedynie muzyką, gdyż jest raperem.

Przestępczość w Polsce!

Serial Ślepnąć od świateł pokazuje nam jak wyglądają stołeczne zmagania przestępców. Warszawa jest dużym miastem i z pewnością możemy tam spotkać różne sytuacje i różnych ludzi. Reżyser starał się przełożyć wszystko na wielki ekran. Zdecydowanie mu się to udało. Główny bohater jest dilerem narkotyków, który przemieszcza się ulicami miast w dostarczaniu zakazanych substancji. Swoją rolę odgrywa bardzo dobrze i pasuje do tego środowiska. Nie widać tam żadnych bolączek i problemów konstrukcyjnych, gdyż wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Najlepszy serial w Polsce?

W Polsce powstaje wiele produkcji, ale często są one nieudane bądź spychane na dalszy plan. Serial Ślepnąć od świateł pokazał jaką naszą mocną stroną jest kinematografia. Jest to oczywiście opowieść o Jakubie, który jest dilerem narkotyków i przeżywa różne perypetie ze swoją przyjaciółką Paziną. Żeby poczuć te emocje trzeba po prostu to obejrzeć. Serial jest dostępny na platformie HBO.